Червень 2021

Особистий блог

Весільна прогулянка.


Буває два види-постановочна і природна. У першому варіанті молоді роблять все, що їм говорять відеограф і фотограф. Другий варіант-наречений і наречена самі гуляють.

Прогулянка молодят - це дуже важлива частина.


•   Весільний кліп мінімум на 50% складається з кадрів де веселяться, обіймаються, ну і природно цілуються, а фото і відео команда ловить моменти і знімає все, що відбувається.


•   Для весільної прогулянки бажано вибрати мінімум два місця. Краще три. Якщо погода дозволяє, ідеально вести зйомки на природі. Фото студії підходять для фото, але погані для відео зйомки. Красиво на відео виглядають водойми, ліси, поля із зеленою травою та багато іншого. Тому на весільній прогулянці потрібно намагатися бути максимально розкутими і життєрадісними.


•   Хороша тривалість прогулянки близько трьох годин. Менше може здатися мало, а ось більше – однозначно багато. Найскладніше-правильно вписати відеозйомку в графік весілля. Хочеться зробити знімки в декількох місцях, при цьому встигнути на весільну церемонію до ресторану.


Весільний кліпКліп- це окрема історія кохання, це, як розповідь про Вас, ваша візитна картка.Весільний кліп зазвичай триває 3-4 хвилини. Але це дуже кропітка робота, і часом, відзняти, змонтувати такий кліп набагато важче. Наприклад, відеозйомка весільного банкету займає менше часу.


При монтажі весільного кліпу важливо враховувати монтажність планів по величині, використовувати спецефекти. Щоб уникнути накладок, українські пари все частіше запозичують закордонний досвід: постановочну весільну фотосесію переносять на інший день. Весільна дозйомка дійсно зручна: ви можете орієнтуватися на погоду, виїхати за місто, прогулюватися без поспіху і відволікаючих думок.


Підготовка до прогулянкиПідготовка зазвичай забирає у молодят багато сил і часу, оскільки їм хочеться, щоб в цей щасливий день все пройшло ідеально, а у них вийшло найкраще весілля.


•   Відеозйомку весілля теж необхідно ретельно спланувати, адже на неї буде відведено обмежену кількість годин. Гості часто заважають роботі відео оператора і фотографа, так як вони не знайомі зі сценарієм і вашими бажаннями , але це родичі і ваші друзі. Залиште їх недалеко від місця гуляння, організуйте їм фуршет, це скрасить Вашу відсутність.


•   Необхідно завжди враховувати погоду. вона може бути не найкращою. Тому включіть в ваш маршрут, як відкриті місця (поля, парки, площі), так і закриті (торгові центри, ресторани, готелі). І пам'ятайте, що на закриті майданчики натовп гостей не пустять.


•   Кількість місць для відвідування під час весільної прогулянки необхідно планувати наступним чином: на одне місце відводити одну годину. Можливо, в якійсь точці маршруту ви надовго не затримаєтеся, зате зможете витратити час, що залишився на іншу, де вам більше сподобається. При цьому загальна тривалість прогулянки повинна становити не більше трьох годин.


•   Планувати таку весільну прогулянку необхідно заздалегідь, ретельно продумавши маршрут і склавши список необхідних речей. Так само, не можна забувати і про гостей, які будуть їздити разом з молодими. Як правило, на такі прогулянки їздять не всі гості. Основна частина друзів і родичів відправляються відразу в ресторан, а тільки свідки і найближчі друзі супроводжують молодят на прогулянці.Що необхідно взяти на весільну прогулянку?Отже, щоб нічого не забути, і не зіпсувати собі настрій в самий непідходящий момент, складаємо список необхідних речей для весільної прогулянки:


Напої.

З алкогольних, в даному випадку, можна обмежитися шампанським. Освіжає, веселить і сильно не п'янить. Більш міцні напої рекомендується залишити на вечір, де вже сидячи за столом під хорошу закуску можна і розслабитися. Так само на такій прогулянці знадобиться мінеральна вода для непитущих і просто бажаючих втамувати спрагу і соки для дітей.


Одноразовий посуд.

Стаканчиків має бути трохи більше, ніж гостей, на випадок якщо який-небудь зламається або загубиться. Для урочистої зйомки молодим рекомендується взяти з собою святкові келихи і призначити відповідального за їх збереження.


Закуска.

Цілком буде достатньо фруктової нарізки, цукерок і бутербродів. З фруктів бажано брати ті, які легко чистяться. Це можуть бути банани, яблука, абрикоси, вишня, черешня. Цукерки краще брати в коробках. Вони і виглядають красивіше і не потрібно весь час шукати урну, для того щоб викинути етикетку. Бутерброди краще маленьких розмірів, щоб не бруднити руки. Про всяк випадок потрібно взяти вологі і сухі серветки, пляшку простої води.


Одяг.

Необхідно подбати про верхній теплий одяг, особливо якщо прогулянка буде біля річки і кілька парасольок, на випадок непередбаченого погіршення погоди. Для нареченої варто захопити косметичку, щоб поправити вчасно макіяж. Весільні аксесуари для створення контрасту і різноманітності в фотографіях і відео. Так само, не варто забувати, що основна частина гостей з нетерпінням чекає молодих в ресторані, тому прогулянку не варто затягувати довше ніж на кілька годин. Головне, щоб в цей прекрасний день ніщо не затьмарило настрій майбутньої молодої сім'ї і вони запам'ятали своє весілля,як найвидатніший день в їхньому житті.


Залиш коментар