Липень 28, 2021

Блог весільного відеографа

Як вибрати відеографа на весілля?


  На що в першу чергу потрібно звертати увагу при виборі відеографа? Це формат! Як що вам подобаються довгі репортажні фільсми з живим звуком, та усіма подробицями щоб нічого не пропустити? А може ви бажаєте отримати професійний художній весільний фільм без детальних подробиць, насищений та емоційний який ви будете переглядати знову і знову, та знаходити нові кадри та емоції весільного дня? це перше що ви повинні для себе вирішити перед вибором.

При роботі з відеопродакшн врахуйте наступні пункти:


  1. Заздалегідь познайомте фотографа і відеограф, щоб вони співпрацювали разом і не були каменем спотикання один одному.


  2. Розкажіть вашу історію кохання, розповідайте про ваші стосунки, щоб кіно вийшло не просто красивим, а мало енергетику вашої пари.


  4. Заздалегідь надішліть програму весільного дня, щоб відеограф знав, які ключові моменти обов'язково повинні бути відображені.


  3. Багатокамерна зйомка теж важливий фактор для створення живого емоційного весільного фільму, тож краще замовляйте двох або трьох відеографів на весілля.


На ваш вибір професійного відеографа можуть впливати наступні пункти це:


Професіоналізм відеографа

•  Подивіться приклади робіт відеографа, оцініть якість зйомки і манеру подачі матеріалу. Зверніть увагу, наскільки видеограф прислухається до ваших слів, чи пропонує свої варіанти.


Відповідність вашим очікуванням

•  Не виключено, що роботи самого професійного відеографа можуть вам просто не сподобатися. Всі люди різні, і уявлення про ідеальне відео у всіх також різні. Для весілля важливо підібрати людину, чиї роботи до душі саме вам.


Особиста зустріч

•  Обов'язково сходіть на особисту зустріч - наприклад, в кафе. Познайомтесь з відеографом і дуже важливо, щоб ви чисто по-людські сподобалися один одному.Контактувати з неприємною вам людиною буде складно, навіть якщо він професіонал екстра-класу.


Ціна

•  Ніхто не хоче переплачувати, але важливо розуміти, що хороший відеограф не може коштувати дешево. Як правило, дешево беруть лише ті, які вміють лише штампувати однотипні ролики, на дешеву камеру.Якщо ви хочете отримати професійно відзняте та змонтоване весільне відео, то потрібно бути готовим оплатити роботу професіонала.


Від чого ще залежить ціна на відеозйомку?Тут є багато нюансів, які впливають на вартість роботи. Серед них це:•  Якість камер – топові спеціалісти мають камери, які ідеально передають картинку.


•  Дві камери - в теперішній час це просто необхідність для якісної відеозйомки, плавних переходів,емоцій, романтичності, та передачі художньої відеозйомки.


•  Електроний стабілізатор камери - для того щоб ваше відео було плавним без тряски, та з різними прольотами, переходами, ітд.


•  SDE ролик- монтують кліп в день весілля щоб усі гості змогли в вечері переглянути ваші прекрасні чарівні моменти з самого ранку.


•  Запис звуку на рекордер - використовується для весільного фільму, для привітань записується з мікрофону, щоб звук був чистим без зайвих шумів банкетного залу.


•  Додаткове освітлення - бувають темні зали в яких важко знімати, для цього використовується додаткове освітлення.


•  Квадрокоптер- це додаткова опція яка додає до відео атмосферу кіно, романтичності, та художню красоту.


Ми знаємо багато наречених, які зекономили на фото або відео і були розчаровані результатом. Не думайте, що вдвічі дешевший відеограф та фотограф знімає так само))


Залиш коментар