Квітень 11, 2021

Особистий блог

Хто такий відеограф?


Відеограф це професіонал зі своїм власним баченням композиції кадра, картини, якогось момента. Це дуже творча людина. Відеограф він і відеооператор і сценарист і режисер та психолог одночасно.

Відеограф на весілля чи відеооператор на весілля?


•   Весільна відеографія – це один з наймолодших видів екранної творчості.(Вікіпедія) Термін весільний відеограф почали вживати недавно.


•   Відеограф – (від лат. video — дивлюсь,бачу і грец. grapho — пишу) – це творча особистість, художник, а не тільки оператор. Він пише сценарій, знімає відео, а потім монтує відзнятий матеріал, створюючи незабутній міні фільм.


•   Відеоргаф пише історію вашого кохання за допомогою камери. Він знімає на так звану “дзеркалку”, щоб отримати якісне відеоо з можливістю подальшої художньої обробки.


•   Сучасні дзеркальні фотоапарати розкривають широкий спектр можливостей таких як: якість і динаміка кадру, ракурс і кут зйомки. Особливе місце займає запис звуку на спеціальальний пристрій, який зробить так що звук у відео буде чистим і чітким, без зайвих шумів і гулу.


•   В результаті ви отримаєте свій неповторний фільм, в якому будуть зафіксовані всі важливі моменти вашого свята з усіма яскравими емоціями і словами, а також найцінніші деталі: момент надягання обручок, перший поцілунок, перший танець, сльози радості на очах батьків, розрізання торта.


Хто такий відеооператор?Відеооператори зазвичай фіксують події, що відбуваються. У пресі є багато можливостей. Індустрія новин потребує спеціалістів для зйомки інтерв’ю, критичних випадків та звітів. Крім того, відеооператори можуть висвітлювати ділові конференції або наради, які потрібно задокументувати.


Однією з найбільш затребуваних можливостей для відеооператорів є висвітлення весілля репортажна відео зйомка. Більшість людей хочуть зафіксувати свій найщасливіший день на відео. Це робить відеооператорів безцінними для весільної індустрії. Більш складним є те, що часто відеооператор наодинці на весіллі, Однак іноді він не один а зі своєю командою професіоналів!


  Залежно від того, який пакет ви вибрали, ваш весільний фільм буде унікальним, і кожна пара має свої власні побажання, тому перед весіллям вам краще поговорити з нами про бачення вашого весільного фільму.
   Немає двох однакових весіль. Наш стиль зйомки вашого дня - це те, що надає нашим весільним фільмам неповторний вигляд та відчуття.
   І кожного разу, вмикаючи камеру - ми відтворюємо кадр за кадром найщасливіші моменти вашого життя.

Залиш коментар