Березень 31, 2021

Особистий блог

Мої поради


Таймінг весільного ранку: як все встигнути зробити нареченій?


Сформуємо рекомендований список необхідних пунктів, які варто встигнути зробити нареченій вранці:

- Напередодні вирішіть о котрій годині маєте прокинутись.
пострайтесь раніше лягти спати, щоб вранці мати гарний вигляд

- Вранці виділіть кілька хвилин для ситного і смачного сніданку.
ми чудово розуміємо, що стрес може перебити апетит, але саме тому і наголошуємо на цьому моменті

- Макіяж та зачіска.
макіяж та зачіска займають найбільше часу у святковий ранок. Для них необхідно виділити щонайменше 3 години. Ідеально, якщо майстри приїдуть до вас додому або в готель, але якщо потрібно їхати в салон, то додайте час на дорогу

- Фото та відео.
Кожна наречена бажає зберегти найцінніші моменти, які будуть відтворені у фото та відео. Наречені рідко задовольняються тільки «репортажною» зйомкою, отже 3-3 години потрібно зарезервувати для художньої зйомки

- Збори нареченої.
Коли обличчя і зачіска нареченої приведені в ідеальний стан, можна одягнути весільне вбрання, відпочити, поспілкуватись з дружками, випити по келиху шампанського.

Таймінг ранку наречених в деталях:


•   Для створення макіяжу нареченої стилістам в середньому потрібно 2-3 години.


•   Відеооператор та фотограф тим часом знімають 20-30 хвилин букет, атрибути, парфуми, запрошення, локацію та інші деталі ранку молодої пари.


•   На ранкові збори нареченого відеографу та фотографу потрібно менше часу, може знадобитися 40-60 хвилин, в залежності від місця знаходження та задумки сценарію. Нареченого можна знімати першим в залежності від обставин, та місця зйомки.


•   Наступне, що знімає відеограф та фотограф- це збори нареченої в халаті, чи пеньюарі або в іншому одязі що краще їй пасує. Для зйомки приблизно виділяється від 20 до 60 хвилин.


•   Далі зйомка процесу одягання весільної сукні та прикрас нареченою з букетом та дружками. Це займе від 40-60 хвилин.


•   Зворушливий момент – це прихід нареченого, на це виділяється від 20-30 хвилин.


Всі етапи весільного ранку умовні і чітких часових рамок для них не існує. Плануйте початок свята так, щоб було зручно вам, але для будь-якої важливої справи, окрім основного часу виділяйте так званий «буферний» час - 15-20 хвилин про запас. які можуть врятувати вас від запізнень.

Залиш коментар