Липень 20, 2021

Особистий блог

Один відеограф чи двоє?


Перш ніж відразу відкинути ідею про декількох відеографів чи відеооператорів, подумайте про те, що один оператор не може бути скрізь одночасно. У той час як один знімає ваш прохід по червоній доріжці, інший фокусується на ваших родичах, та друзях.

Двохкамерна відеозйомка давно перестала бути розкішшю, а швидше необхідністю.


•   На відеозйомку весілля потрібно планувати не менше двох відеографів, для кращої емоційної передачі вашого свята, щоб всі деталі свята потрапили у ваш весільний фільм.


•   Весільний день завжди знімається в стилі репортажу, та щоб нічого не пропустити краще оберіть відеозйомку на дві камери.


•   Хороший кліп з прогулянки вийде тоді, коли над ним працює не один відеограф, а як мінімум двоє і вони повинні бути оснащені хорошим професійним знімальним обладнанням, включаючи, слайдер, електронний стабілізатор, освітлення, та квадрокоптер.


•   Хороший кліп вийде, якщо це постановочна відеозйомка. А значить потрібен час і додаткові кошти.


Два відеографа підстраховують один другого.  Бувають технічні моменти коли під час відеозйомки привітань чи конкурсу на весіллі потрібно замінити в відеокамері батарею чи флешку, або перейти в інший бік, щоб змінити ракурс, то при двокамерній зйомці одна камера продовжує знімати і тим самим підстраховує, і ви нічого важливого не пропустите! А одному відеографу це все виконувати важко і передбачити різні важливі моменти, та ще з вигідного ракурсу.

Ще один момент коли присутність другого відеографа полегшить вам ранкові збори.

Наприклад:

У вас роздільні ранкові збори нареченого і нареченої і ви хочете нічого не пропустити.То один відеограф знімає молодого, а інший молоду, таким чином ранок молодят можливо швидко відзняти та зекономити ваш ранковий час.


З творчою командою відео та фото може працювати асистент.•  Асистент - це помічник не тільки оператора, чи фотографа але і ваш. Подати руку, поправити фату, дати в руки букет або забрати його, щоб нічого не відволікало від процесу - ще одна важлива функція асистента.

Відеозйомка весілля на одну камеру.


•  Якщо весілля бюджетне і вам просто потрібно все зняти на відео як є, це - репортажна відеозйомка, то досить одного оператора, який зніме все документально одним загальним планом.Двокамерна відеозйомка це додаткова опція - відповідно і додаткові витрати, але ваші спогади безцінні. Весілля - це масштабна і дуже важлива подія! Не економте на відео! Фото само собою! Але відео! Це збереження сімейних спогадів! Замовляйте професійну відео та фотозйомку в нас, і ми з радістю вам допоможемо!


Залиш коментар